מאמרים

מתנה לגבר שיש לו הכל - טיפול הסרת שיער - חלק II

לא מוכרחים שיחות עומק כדי להשתחרר קצת ולאגור כוחות. ככה באמצע השבוע לקחת פסק זמן מהעבודה השוחקת ולבלות רחוק מכל ההמולה, זו הפתעה שכל גבר ישמח לקבל.
ואם כבר נגענו במטרוסקסואל החדש, שלא מתבייש בפן הנשי שלו, אפשר לדאוג לו לסדרת טיפולים קוסמטיים. נשמע הזוי? ממש לא! רוב הפרזנטורים היום – דוגמנים זמרים ושאר מפורסמים – מתגאים בעובדה שגם הם מתפנקים ומתגנדרים ולא רק הנשים שלהם. יותר מזה, גם תחומים שהיו ממש ממש נשיים, כמו הסרת שיער, הפכו לחלק בלתי נפרד מהטיפוח הגברי. הסרת שיער יכולה להתחיל מאזורים מצומצמים בגוף, שנראים קצת מוגזמים ועד להחלקה מוחלטת של כל הגוף. יש מי שאוהב את זה ככה.
אם מזמינים כזה לגבר שלנו, חובה לדאוג שהמקום מנוהל על ידי גורם מוסמך לדבר, ושהטיפול יעמוד בכל סטנדרט רפואי כדי שבעל השמחה לא ייאלץ להגיש אחר כך תביעה על רשלנות רפואית. הסרת שיער יכולה להיות מתנה נפלאה לגבר שדווקא קץ במראה הגברי ורוצה להוסיף קצת עדינות להופעתו. לפעמים, אגב, הנשים הקרובות הן אלה שמעודדות אותו לעבור את המהפך. כך או כך, כאמור, כל טיפול גופני, קוסמטי או יותר, יכול להיות יופי של דורון מפתיע לגבר שלנו, שכבר קיבל בעבר את כל מחזיקי המפתחות והאפטרשייבים הריחניים.

חזרה לחלק ראשון