מאמרים

מתנות!

איך לבחור מתנה?
מי לא נתקל בבעיה הזאת לפחות פעם אחת בחייו, מחר יש לחבר/ה יום הולדת וצריך לקנות מתנה, מה אני אקנה עכשיו? איפה? איך אני אספיק?
יש עשרות שיקולים שאנחנו צריכים לקחת בחשבון כשאנחנו מתכננים לתת מתנה, ניכנס כעת לעובי הקורה כדי להציג את כל הדילמות הניצבות בפנינו.
אז קודם כל המתנה תלויה מאוד אם היא ניתנת לגבר או בחורה, אח"כ השאלה הנשאלת היא למה ניתנת המתנה (זה יכול להיות יום הולדת, קידום בעבודה, יום נישואים, חתונה וכו').
לאחר שאנו משלימים את שתי פיסות המידע האלה אנו צריכים להחליט כמה כסף אנחנו מעוניינים להשקיע במתנה כדי לכוון למתנה מסוימת (כמובן שיש הבדל בין עד 100 ₪ ועד אלף ₪ ).
המתנה יכולה להיות כלי בית, אביזר כלשהו למטבח, קישוט לסלון, פריט כלשהו מילדות, בגד מסוים או פריט לבוש, הלבשה תחתונה, נעליים ואפילו שמעתי על בחורה שקיבלה שובר לטיפול הסרת שיער. אני אישית הייתי נעלב אם הייתי מקבל שובר להסרת שיער אבל כל מקרה נשפט לגופו.
מתנה נוספת שיכולה לשמח ולפנק במיוחד היא יום כיף בספא, עיסוי, ואפילו סוף שבוע במלון או חופשה קצרה בחו"ל. אצל בני זוג לפעמים נהוג להתחלק בכסף שעלתה המתנה, הרי אם המתנה ניתנת לבן אדם שמכיר את שני בני הזוג אז זה שוויוני.

המשך מאמר