מאמרים

מתנה אתגרית

אם אתם מחפשים מתנה לגבר כדאי שתחשבו על מתנה מקורית. גברים בדרך כלל ישמחו לקבל כל מה שהוא בגדר צעצוע, קובייה הונגרית מתוחכמת או משחק מחשבה אחר. מתנות לגבר אפשר לקנות בחנות יעודית שנמצאת בכל קניון בארץ מבאר שבע ועד קרית שמונה. בחנויות הללו תוכלו לאתר שלל רעיונות. חפץ נוי למשרד, אולי גלובוס שמראה כמה הוא רחב אופקים, אולי חרב אוזבקית לזכר ימי אומנויות הלחימה שלו. כמובן ששעון יוקרתי או שרשרת יפה למטרו סקסואליים שבין הגברים גם יכולים לבוא בחשבון. לגבר בעל איכויות מיוחדות שאוהב אתגרים וקצת שינוי מה דעתכם על קורס אילוף כלבים למשל?
נכון שזה נשמע מאד משונה, קורס אילוף כלבים כמתנה ליום הולדת או יום נישואין זו בהחלט לא מתנה שגרתית, אבל תאמינו לנו, זה לא ששלחנו אותו לקורס הדברות, וחוץ מזה יש גברים שהשעמום או יותר נכון חוסר האקשן ביום יום גורם להם לחשוק באיזה אתגר קטן ומה יותר מאתגר מקורס אילוף כלבים שעל הדרך גם יאפס את כלב הגולדן רטריוור המטורלל שלכם? המתנה מסובכת? היפך הגמור הוא הנכון, זו יכולה להיות המתנה המושלמת, בעיקר כי היא עונה על הקטגוריה "מתנה בשבילי שהוא חושב שהיא בשבילו" איך אומרים, כולם זוכים, כולם מרוצים.
אם עסקינן בספורט אתגרי יש לנו עוד כמה רעיונות. קורס הדברות, סתם בצחוק, בתי ספר לגלישה וצלילה לחופי הארץ, נתניה, הרצליה, חיפה, מכמורת ואילת מציעים קורסי צלילה מרתקים, כוכב אחד, שניים ואפילו המשך קורס צלילה כמדריך.

המשך מאמר